4
7-11 augustus 2019 stal Hulsterlo flanders-dressage-event.be U kan de vzw Flanders Dressage Event bereiken op het volgende secretariaatsadres: Flanders Dressage Event vzw Gentseweg 371A 9120 Beveren-Waas info@flanders-dressage-event.be www.flanders-dressage-event.be Het evenement gaat door in: STAL HULSTERLO Kouterstraat 30 9170 Meerdonk www.stal-hulsterlo.be Rechtstreeks contact: Philip Brison +32 (0)478 78 70 76 Luc De Baets +32 (0)475 43 38 23 Walter De Baets +32 (0)475 48 93 28 Thomas Eyckmans +32 (0)486 70 38 15 Patrick Verschueren +32 (0)477 91 01 45 Druk & ontwerp - Drukkerij Van Nieuwenhove 052 33 25 60 • Samenstelling - Thomas Eyckmans - ET Events FDE INTERNATIONAL FOAL AUCTION Exclusieve veiling van dressuurveulens zaterdagavond 10 augustus 2019 De veilingcollecties die wij vorige jaren aangeboden hebben aan geinteresseerde kopers staan garant voor topkwaliteit. Met referenties zoals Ampère Diamond, de hengst die tijdens de eerste editie van Flanders Internation Auction geveild werd en gekocht door Gestüt Schafhof (medeeigeneaar van de alombekende hengst Totilas) en Quinte Ter Ille die op de KWPN hengstenkeuring 2019 tijdens de Select Sale veiling verkocht werd voor maar liefst € 36.000 als niet gekeurde hengst, de dressuurgekeurde hengst Panthero van de Vogelzang die als veulen op onze veiling verkocht werd aan het Meerdaalhof en hengstenhouder Joris De Brabander, bewijzen wij dat onze veulenveiling topveulens aan de kopers selecteert en voor realistische prijzen verkoopt. Tijdens de BWP Presentatiedagen vielen reeds verschillende jaarlingen, twee- en driejarige paarden in de prijzen wat voor ons het bewijs is dat ons selectiecomité een neus heeft voor de veulens die als toekomstige dressuurpaarden een beloftevolle toekomst hebben. JAAR FDE JAAR FDE

Upload: others

Post on 13-Mar-2020

5 views

Category:

Documents

0 download

Page 1: FDE INTERNATIONAL FOAL AUCTION - Flanders Dressage Event · KWPN hengstenkeuring 2019 tijdens de Select Sale veiling verkocht werd voor maar liefst € 36.000 als niet gekeurde hengst,

7-11 augustus 2019stal Hulsterlo

flanders-dressage-event.be

U kan de vzw Flanders Dressage Event

bereiken op het volgende secretariaatsadres:

Flanders Dressage Event vzw

Gentseweg 371A

9120 Beveren-Waas

[email protected]

www.flanders-dressage-event.be

Het evenement gaat door in:

STAL HULSTERLO

Kouterstraat 30

9170 Meerdonk

www.stal-hulsterlo.be

Rechtstreeks contact:

Philip Brison +32 (0)478 78 70 76

Luc De Baets +32 (0)475 43 38 23

Walter De Baets +32 (0)475 48 93 28

Thomas Eyckmans +32 (0)486 70 38 15

Patrick Verschueren +32 (0)477 91 01 45

Dru

k &

ont

wer

p -

Dru

kker

ij Va

n N

ieuw

enho

ve 0

52 3

3 25

60

• Sa

men

stel

ling

- Th

omas

Eyc

kman

s -

ET E

vent

s

FDE INTERNATIONAL FOAL AUCTIONExclusieve veiling van dressuurveulens zaterdagavond 10 augustus 2019

De veilingcollecties die wij vorige jaren aangeboden hebben aan geinteresseerde kopers staan garant voor topkwaliteit. Met referenties zoals Ampère Diamond, de hengst die tijdens de eerste editie van Flanders Internation Auction geveild werd en gekocht door Gestüt Schafhof (medeeigeneaar van de alombekende hengst Totilas) en Quinte Ter Ille die op de KWPN hengstenkeuring 2019 tijdens de Select Sale veiling verkocht werd voor maar liefst € 36.000 als niet gekeurde hengst, de dressuurgekeurde hengst Panthero van de Vogelzang die als veulen op onze veiling verkocht werd aan het Meerdaalhof en hengstenhouder Joris De Brabander, bewijzen wij dat onze veulenveiling topveulens aan de kopers selecteert en voor realistische prijzen verkoopt.

Tijdens de BWP Presentatiedagen vielen reeds verschillende jaarlingen, twee- en driejarige paarden in de prijzen wat voor ons het bewijs is dat ons selectiecomité een neus heeft voor de veulens die als toekomstige dressuurpaarden een beloftevolle toekomst hebben.

JAAR

FDE

JAAR

FDE

Page 2: FDE INTERNATIONAL FOAL AUCTION - Flanders Dressage Event · KWPN hengstenkeuring 2019 tijdens de Select Sale veiling verkocht werd voor maar liefst € 36.000 als niet gekeurde hengst,

VOORWOORD

Met heel veel fierheid kunnen wij u het tienjarig bestaan van onze organisatie, Flanders Dressage Event, aanmelden. Voor de eerste maal in België zullen de Belgische Kampioenschappen Dressuur voor de tiende opeenvolgende keer ingericht worden door dezelfde organisatie en op dezelfde locatie.

In 2010 begonnen wij heel bescheiden maar ondertussen is ons event uitgegroeid tot het mooiste en meest succesvolle dressuurevenement in België dat bovendien meer en meer internationale belangstelling geniet. Elk jaar brachten wij nieuwe elementen aan die de uitstraling van het evenement enkel groter maakte.

Van 7 tot en met 11 augustus zal de tiende editie van Flanders Dressage Event in Stal Hulsterlo te Meerdonk plaatsvinden. Tijdens deze editie zullen opnieuw alle reeksen van het Belgische Kampioenschap dressuur verreden worden. Pony ruiters, Children, Junioren, Young Riders, U 25 en Seniors en Parra Equestrian zullen strijden voor de titel van Belgisch Kampioen.

Onze Central Oceans Battle Challenge, vorig jaar aangevuld met een Central Oceans Battle voor Jonge Paarden was zo een succses dat wij deze onderdelen opnieuw op het programma zetten.

Uiteraard zullen onze alom bekende Flanders Cups ook nu zeker niet ontbreken.

Onze zesde veiling van dressuurveulens zal plaatsvinden op zaterdag 10.08.2019.

U ziet, Flanders Dressage Event doet er alles aan om van deze lustrumviering een speciaal evenement te maken. Het worden zeker opnieuw spannende kampioenschappen.

Wenst u op één of andere manier partner of sponsor van ons evenement te worden dan vindt u in deze brochure een volledig overzicht van de mogelijkheden die wij u bieden. Uiteraard staan wij open om aan al uw individuele wensen tegenmoet te komen. Aarzel zeker niet ons te contacteren met alle vragen. Samen vinden wij zeker een oplossing.

Het organiserend comité van Flanders Dressage Event hoopt u als partner te mogen begroeten en dankt u hiervoor bij voorbaat.

FLANDERS DRESSAGE EVENT BK JUNIOREN – BK YOUNG RIDERS – BK U25 BK CHILDREN – BK SENIORS – BK PONY – BK PARA EQUESTRIANCENTRAL OCEANS BATTLE CHALLENGES & FLANDERS CUPS

Donderdag 8 augustus

OUTDOORBK Children - Préliminaire BBK Young Riders - Team TestBK Junioren - Team TestBK Ponys - Team TestBK Para Equestrian - Team TestBK U25 - Intermediaire IIBK Seniors - Grand Prix

Show avond : Central Oceans Battle Young Horse Trophy

INDOORFlanders Cup Bronze - N4.2Flanders Cup Gold - St. Georges

Vrijdag 9 augustus

OUTDOORBK Children - Team TestBK Ponys - IndividueelBK Young Riders - IndividueelBK Junioren - IndividueelBK Para Equestrian - IndividueelBK U 25 - Grand PrixBK Seniors - Grand Prix Special

Show avond : Central Oceans Battle Challenge

INDOORFlanders Cup Bronze - N4.3Flanders Cup Silver - N4.3Flanders Cup Diamond - Intermediaire A

Zondag 11 augustus

OUTDOORFlanders Cup Silver - Kür op MuziekFlanders Cup Diamond - Kür op MuziekBK U25 - Kür op MuziekBK Young Riders - Kür op MuziekFlanders Cup Gold - Kür op MuziekFinale Central Oceans Battle Young Horse TrophyFinale Central Oceans Battle Challenge

INDOORFlanders Cup Bronze - Kleine Finale I4.3Flanders Cup Silver - Kleine Finale St GeorgesFlanders Cup Gold - Kleine Finale Intermediaire

Zaterdag 10 augustus

OUTDOORFlanders Cup Bronze - Kür op MuziekBK Ponys - Kür op MuziekBK Children - IndividueelBK Para Equestrian - Kür op MuziekBK Junioren - Kür op MuziekBK Seniors - Kür op Muziek

Flanders Dressage International Dressage Foal Auction

INDOORFlanders Cup Silver - Prix St GeorgesFlanders Cup Diamond - Intermediaire BFlanders Cup Gold - Intermidiaire I1/2 Finale Central Oceans Battle Young Horse Trophy1/2 Finale Central Oceans Battle Challenge

PROGRAMMA 7-11 augustus 2019PARTNERSHIP € 3.500 (ex BTW)

Wenst u uw naam te verbinden aan onze FDE International Auction bieden wij u

Gepersonaliseerde tafel van zes personen op zaterdag 10.08.2019 volgens de partnerschip formule Silver.

Vermelding op alle publicaties van FDE International Auction

Volledige pagina in onze veulencatalogus

VEULENCATALOGUS

De FDE International Auction veulencatalogus, met daarin alle geselecteerde veilingveulens, zal worden verspreid via al onze mediakanalen in binnen- & buitenland. Alsook zal er een digitale versie beschikbaar zijn via onze website die u eenvoudig kan doorsturen naar potentiële klanten.

U kunt hierin publiciteit voor uw bedrijf maken

Halve pagina € 150 (ex BTW)Volledige pagina € 250 (ex BTW)

Page 3: FDE INTERNATIONAL FOAL AUCTION - Flanders Dressage Event · KWPN hengstenkeuring 2019 tijdens de Select Sale veiling verkocht werd voor maar liefst € 36.000 als niet gekeurde hengst,

BELGISCHE KAMPIOENSCHAPPEN DRESSUURVoor de tiende keer op rij is Flanders Dressage Event succesvolle gastheer van de Belgische Kampioenschappen Dressuur. Ook in 2019 is dit niet anders. Seniors, Young Riders, Junioren, Ponys, U25, Children en Para Equestrian ruiters zullen in spannende wedstrijden strijden om één jaar lang de Belgische Driekleur nationaal en internationaal te mogen verdedigen.

FLANDERS CUP BRONZE, SILVER, GOLD & DIAMONDEen eyecatcher in onze organisatie zijn de vier Flanders Cups van niveau 4 tot en met middentour die ieder jaar meer ruiters en amazones aantrekken en officieus als kampioenschap per niveau kunnen aanzien worden. De unieke gelegenheid om een combinatie van deze proeven in België te kunnen rijden zorgt voor een aantrekkelijk en spannende competitie bij elke semi- of profruiter.

CENTRAL OCEANS BATTLE CHALLENGESVoor de derde maal op rij zullen deze Central Oceans Battle Challenges verreden worden. Een uitdaging waarvan elke ruiter wil genieten. Ook dit jaar zal een Central Oceans Battle voor Jonge Paarden op het programma staan. Vorig jaar waren deze Battle Challenges zo’n succes dat wij niet konden nalaten deze opnieuw te organiseren.

jaar10

FLANDERS DRESSAGE EVENT ONZE SPORTIEVE TROEVEN

PARTNERSHIP GOLD € 9.000

Uw naam of firma wordt gekoppeld aan het BK Seniors Gepersonaliseerde VIP tafel van acht personen

gedurende het ganse evenement met Brunch, lunch, galadiner zoals vermeld in de tabel van de vip hospitality met inbegrip van Champagneaperitief en alle wijnen, water en koffie

Voorbehouden VIP Parking Vermelding van uw naam op alle officiele uitslagen en

proeven Uw logo wordt op alle drukwerk vermeld als

hoofdsponsor in XL uitvoering. Volledige pagina publiciteit in ons FDE magazine dat

gratis verspreid wordt Extra grote vermelding van uw logo op onze website Mogelijkheid om aangepaste promotiecampagne te

voeren tijdens de wedstrijd Ophangen van spandoeken of vlaggen op het terrein

PARTNERSHIP BRONS € 3.500

Uw naam wordt gekoppeld aan één van de volgende proeven: BK Children, BK Ponys, BK U25, BK Para Equestrian, Flanders Cup Silver, Flanders Cup Brons of Flanders Cup Diamond

Gepersonaliseerde VIP tafel van vier personen gedurende het ganse evenement met Brunch, lunch, galadiner zoals vermeld in de tabel van de vip hospitality met inbegrip van Champagneaperitief en alle wijnen, water en koffie

Voorbehouden VIP parking Vermelding van uw naam op de uitslagen van één van

de volgende proeven: BK Children, BK Ponys, BK U25, BK Para Equestrian, Flanders Cup Silver, Flanders Cup Brons of Flanders Cup Diamond.

Vermelding van uw logo op alle drukwerk en onze website

Halve pagina publiciteit in ons FDE magazine dat gratis verspreid wordt

PARTNERSHIP SILVER € 6.500

Uw naam of firma wordt gekoppeld aan het BK Junioren of BK Young Riders of de Flanders Cup Gold

Gepersonaliseerde VIP tafel van zes personen gedurende het ganse evenement met Brunch, lunch, galadiner zoals vermeld in de tabel van de vip hospitality met inbegrip van Champagneaperitief en alle wijnen, water en koffie

Voorbehouden VIP parking Vermelding van uw naam op de uitslagen en proeven

van BK Junioren of BK Young Riders of de Flanders Cup Gold

Volledige pagina publiciteit in ons FDE magazine dat gratis verspreid wordt

SPECIALE WENSEN

Hebt u speciale wensen aarzel niet ons te contacterenwij vinden zeker een oplossingContacteer ons : Luk De Baets 0475 433 823

VIP HOSPITALITY

Page 4: FDE INTERNATIONAL FOAL AUCTION - Flanders Dressage Event · KWPN hengstenkeuring 2019 tijdens de Select Sale veiling verkocht werd voor maar liefst € 36.000 als niet gekeurde hengst,

7 - 11 augustus 2019BK JUNIOREN – BK YOUNG RIDERS – BK U25 – BK CHILDREN – BK SENIORS – BK PONY

BK PARA EQUESTRIAN – CENTRAL OCEANS BATTLE CHALLENGES & FLANDERS CUPS

PUBLICITEIT WEBSITEBent u op zoek naar extra bedrijfs – of evenementpromotie? Wij geven via onze website uw logo voldoende zichtbaarheid gedu-rende het hele jaar.

€ 500 (excl. BTW)

Uw publicitaire aanwezigheid

STANDRUIMTETijdens het Flanders Dressage Event bieden we u een uitgebreid promodorp aan waar u uw product en/of dienst kan voorstellen aan het brede publiek. Wij verwachten, ook dit jaar, meer dan 6000 bezoekers gespreid over de vijf dagen van ons evenement. Wij kunnen u een plaats bieden, in een speciaal voor u voorziene tent (5m x 5m) of er bestaat ook de mogelijkheid om uw eigen constructie op te stellen of concreet in te vullen.

€ 650 (excl. BTW)

FDE MAGAZINEOm uw advertentie nog meer in de kijker te brengen, bieden wij u de mogelijkheid te adverteren in het Flanders Dressage Event Magazine. Dit magazine wordt verspreid onder de aanwezige toeschouwers, sponsoren en (internationale) deelnemers.Een halve pagina: € 150 (excl. BTW)Een hele pagina: € 250 (excl. BTW)

Ook bestaat de mogelijkheid om een publireportage te plaatsen in het Flanders Dressage Event Magazine. Zo kan uw dienst en/of product nog meer in de kijker komen tijdens ons evenement.

Personen 1 dag 2 dagen 3 dagen 4 dagenDiamond 8 € 1700

2 fl. champagne€ 2600

3 fl. champagne€ 3600

3 fl. champagne€ 4250

4 fl. champagne

Personen 1 dag 2 dagen 3 dagen 4 dagenBronze 2 € 570

1 fles champagne€ 990

1 fles champagne€ 1300

1 fles champagne€ 1730

2 fl. champagne

Personen 1 dag 2 dagen 3 dagen 4 dagenSilver 4 € 990

1 fles champagne€ 1730

2 fl. champagne€ 2200

2 fl. champagne€ 2700

3 fl. champagne

Personen 1 dag 2 dagen 3 dagen 4 dagenGold 6 € 1250

2 fl. champagne€ 2300

3 fl. champagne€ 3300

3 fl. champagne€ 3900

4 fl. champagne

Al onze prijzen zijn ex BTWWenst u enkel aanwezig te zijn op zaterdag en/of zondag dan dienen wij een

supplement van € 25 per persoon en per dag aan te rekenen.

In deze prijzen is inbegrepen :

Donderdag 8.08.2019 Brunch en een heerlijk warm en koud dinerbuffet

Vrijdag 9.08.2019 Brunch en later een gastronomisch Grill & Taste diner

Zaterdag 10.08.2019 Eveneens een brunch en ’s avonds een Galadiner

Zondag 11.08.2019 Uitgebreid gastronomisch lustrum diner

Wijn, water en koffie naar believen tot 23u.

Vanuit de VIP lounge hebt u een prachtig uitzicht op de centrale wedstrijdpiste waardoor u de Belgische Kampioenschappen en het showprogramma vanop de eerste rij kunt beleven.

Wij verwennen u zoals elk jaar met gastronomische hoogstandjes en bieden u wijn, water en koffie “à volonté” aan. Uiteraard zal een champagneaperitief niet ontbreken.

VIP HOSPITALITY

BUSINESS LOUNGE

Op zaterdag 10.08.2019 bieden wij u een tafel van zes personen inclusief bubbels en hapjes in een aangenaam en relaxerend kader. De ideale gelegenheid om bij te praten met vrienden, leveranciers of uw klanten te danken voor hun jarenlange getrouwheid

€ 250 / dag per tafel - ex BTW