1
GROTE KRASSTRIK 37 NL03-0365637 Eerste duif op Le Mans 2005 Le Mans 517 km 1e 312 d. 2e 739 d. 37e 8786 d. La Souterraine 576 km 1e 159 d. 4e 425 d. 37e 5549 d. St.Ghislain 140 km 2e 575 d. 2e 2038 d. Limoges 670 km 3e 242 d. 4e 566 d. 36e 5927 d. Pnt St Max 293 km 4e 451 d. 13e 1487 d. 28e 1407 d. Etampes 388 km 5e 278 d. 8e 897 d. 33e 1983 d. Montluçon 584 km 7e 204 d. 14e 393 d. 121e 5178 d. Pnt St Max 293 km 8e 189 d. 31e 769 d. 77e 1108 d. Montluçon 584 km 9e 158 d. 14e 332 d. 77e 3624 d. Montluçon 584 km 11e 298 d. 20e 748 d. 284e 11330 d. Argenton 591 km 11e 224 d. 17e 503 d. 283e 8916 d. Montluçon 584 km 15e 230 d. 23e 707 d. 202e 8970 d. Nestmaat van Toppertje 38 (moeder van Wonder Woman) Vader van Kras 434 (1eKampioen Eendaagse Fond 2006) Boscheind Flyers André van de Wiel Jan Schreuder Boscheind 40 Vader: Zoon Jonge Generaal H.Eijerkamp & Zonen NL 5575 AA Luyksgestel Moeder: Jonge Janssen 4000 Comb.v.d.Wiel-Schreuder Tel 0497-542446 Foto: Fred La Brijn MOOIE KLAK NL95-2312342 Rechtstreeks J.v.Limpt-De Klak Uit de lijn van Marietje, Afgekeurde Janssen, Goei Blauw 55 Duif Prachtige kweker!! Boscheind Flyers André van de Wiel Jan Schreuder Boscheind 40 NL 5575 AA Luyksgestel Tel/fax 0497-542446 Foto: Fred La Brijn ZOON JONGE GENERAAL NL98-2221052 Rechtstreeks H.Eijerkamp & zonen Vader: NL93-5334396 Jonge Generaal Olympiade Bazel ’97 1e Pnt St Max 7257 d. 1e Roye 6710 d. 1e Pnt St Max 4695 d. 1e Heverlee 2455 d. 2e Duffel 2747 d. 4e Quievrain 3096 d. 4e Houdeng 2504 d. 4e Etampes 1698 d. 4e Pnt St Max 1121 d. 4e Roye 1112 d. Moeder: NL93-2088007 Inteelt James Bond Boscheind Flyers Vader van o.a. Grote Krasstrik 37 en Toppertje 38 André van de Wiel Grootvader van o.a. Wonder Woman Jan Schreuder Boscheind 40 NL 5575 AA Luyksgestel Foto: Fred La Brijn Tel/fax 0497-542446 JONGE JANSSEN 4000 NL97-2614000 Vader: B88-6717663 Gebr.Janssen Arendonk Kleinzoon Geeloger van ’74 Uit de lijn van ’t Schoon Licht, Geeloger, ’t Blauwke van de 019 en Blauwe Witpen van ’77 Moeder: NL96-1736153 H.Eijerkamp & Znn Brummen Schalie Eijerkampje Uit Concorde x Dochter Baggio Boscheind Flyers André van de Wiel Topkweekster! Jan Schreuder Moeder van o.a. Grote Krasstrik 37 en Toppertje 38 Boscheind 40 Grootmoeder van o.a. Blue Flash en Wonder Woman NL 5575 AA Luyksgestel Foto: Fred La Brijn Tel/fax 0497-542446 SUPERIOR NL03-0365670 1 e NPO-vlucht Montluçon 2005 Rayon 3 9546 d. met een voorsprong van 4 minuten! 20 e NPO-vlucht Argenton 2005 Rayon 3 8001 d. 29 e NPO-vlucht Orleans 2003 Rayon 3 5943 d. Won o.a. Montluçon 584 km 1e 256 d. 1e 625 d. 1e 9546 d. Orleans 447 km 2e 241 d. 2e 573 d. 29e 5943 d. Haasrode 62 km 5e 1001 d. 6e 2672 d. Argenton 591 km 5e 249 d. 7e 564 d. 20e 8001 d. Argenton 591 km 8e 224 d. 12e 503 d. 220e 8916d. Pnt St Max 297 km 14e 451 d. 37e 1487 d. 98e 1407 d. Boscheind Flyers André van de Wiel Vader: NL00-2283504 Halfbroer 613, rechtstreeks J.v.Limpt-De Klak Jan Schreuder Moeder: NL97-4624550 Kleindochter Super 380 Boscheind 40 NL 5575 AA Luyksgestel Foto: Fred La Brijn Tel +31(0)497-542446 MOOIE BLAUWE 2203 NL00-0092203 Als jonge duif 5, als jaarling 10, als tweejaarse 16 en als driejaarse 13 prijzen, waarvan 26x binnen 1 op 10 Chimay 153 km 1e 246 d. 2e 477 d. Vervins 189 km 1e 182 d. 3e 418 d. Houdeng 119 km 1e 20 d. 1e 237 d. St.Ghislain 140 km 2e 825 d. 2e 2006 d. Sezanne 307 km 2e 97 d. 5e 144 d. Houdeng 119 km 3e 705 d. 14e 2040 d. Sezanne 307 km 9e 347 d. 44e 919 d. Chimay 153 km 10e 846 d. 25e 2314 d. Boscheind Flyers André van de Wiel Vader: NL95-2312342 Mooie Klak, rechtstreeks J.v.Limpt-De Klak Jan Schreuder Moeder: NL94-7080340 Mooi Krasje 340 Boscheind 40 NL 5575 AA Luyksgestel Foto: Fred La Brijn Tel/fax 0497-542446 BLAUW 4550-DUIFKE NL97-4624550 Super kweekduivin Moeder van o.a. Superior 1 e NPO-vlucht Montluçon 2005 Rayon 3 9546 d. met een voorsprong van 4 minuten! 20 e NPO-vlucht Argenton 2005 Rayon 3 8001 d. 29 e NPO-vlucht Orleans 2003 Rayon 3 5943 d. Boscheind Flyers André van de Wiel Vader: NL94-4123007 James Bond, zoon Bourgesdoffer Jan Schreuder Moeder: NL95-9577995 Dochter Super 380, moeder Gouden Crackje '96 Boscheind 40 NL 5575 AA Luyksgestel Foto: Fred La Brijn Tel +31(0)497-542446 BLUE DIAMOND NL02-0263018 3 e NPO-vlucht (Rayon 3) tegen 8916 duiven In drie seizoenen 33 prijzen, 17 per tiental o.a. Argenton 591 km 1e 224 d. 1e 503 d. 3e 8916 d. Pnt St Max 293 km 3e 189 d. 18e 769 d. Chimay 153 km 5e 577 d. 6e 1552 d. Montluçon 584 km 7e 298 d. 15e 748 d. 211e11330 d. Haasrode 62 km 7e 233 d. 28e 597 d. Vervins 189 km 7e 182 d. 9e 418 d. Etampes 388 km 8e 322 d. 20e 1067 d. Zoon 72 won 1e Orleans 666 d. en 9eNPO-vlucht 5742 duiven Zoon 73 won 1e Houdeng 917 d. en snelste van groepslossing Het nieuwe kweektalent!! Boscheind Flyers André van de Wiel Vader: NL99-1210142 Blauwe Janus Rechtstreeks Gebr.Borgmans Jan Schreuder Moeder: NL96-9605768 Lief Witpenneke Kleindochter Witoogbultje Boscheind 40 NL 5575 AA Luyksgestel Foto: Fred La Brijn Tel +31(0)497-542446 BULTJE TRIPLE 3 NL01-0169333 Alleen als jonge duif gespeeld en hij won 1 e Houdeng 119 km 292 d. (8 e 818 d.) en 5 e Bourges 516 km 165 d. (11 e 480 d.) Uitstekende kweekdoffer! Zoon 72 won 1 e Orleans 666 d. en 9 e NPO-vlucht 5742 duiven Zoon 73 won 1 e Houdeng 917 d. en snelste van groepslossing Boscheind Flyers André & Manon van de Wiel Vader: NL90-4123503 Witoogbultje Jan Schreuder Moeder: NL93-5413493 Zus Miracle Boscheind 40 NL 5575 AA Luyksgestel Foto: Fred La Brijn Tel/fax 0497-542446 VIP-DUIVIN B02-6242564 Top Kweekduivin!! Gekocht op de totale verkoop van snelheidsspecialist Door Daems uit Balen-Wezel (B) Afstamming onbekend! Boscheind Flyers André van de Wiel Vader: Door Daems Balen-Wezel (B) Jan Schreuder Moeder: Door Daems Balen-Wezel (B) Boscheind 40 NL 5575 AA Luyksgestel Foto: Fred La Brijn Tel +31(0)497-542446 NIEUW BULTJE NL02-0263109 Nieuw Bultje is vader van o.a. Pearl Star en grootvader van Miss Teletekst II !! Witoogbultje is vader van 2 Nationale winnaars en veel andere toppers!! Blauwe 995 is moeder van Gouden Crackje '96!! Boscheind Flyers André van de Wiel Vader: NL90-4123503 Witoogbultje Jan Schreuder Moeder: NL95-9577995 Blauwe 995 uit Super 380 Boscheind 40 NL 5575 AA Luyksgestel Tel/fax 0497-542446 Fred La Brijn MISS TELETEKST II NL04-0456068 1 e Gouden Crack Oude Duiven 2005 FZN 6 e NPO-vlucht Etampes 2004 Rayon 3 6444 d. 8 e NPO-vlucht Montluçon 2005 Rayon 3 9546 d. 21 e NPO-vlucht Montluçon 2005 Rayon 3 3624 d. 37 e NPO-vlucht Montluçon 2006 Rayon 3 8970 d. 98 e NPO-vlucht Orleans 2004 Rayon 3 5742 d. Etampes 388 km 1e 202 d. 1e 522 d. 6e 6444 d. Montluçon 584 km 3e 256 d. 3e 625 d. 8e 9546 d. Montluçon 584 km 3e 158 d. 3e 332 d. 21e 3624 d. Montluçon 584 km 5e 230 d. 6e 707 d. 37e 8970 d. Chantilly 308 km 7e 339 d. 14e 873 d. 72e 1730 d. Orleans 447 km 10e 263 d. 13e 666 d. 98e 5742 d. Houdeng 119 km 17e 397 d. 22e 917 d. Argenton 591 km 22e 249 d. 40e 564 d. 242e 8001 d. Kleinkind Blauw Klakje 43, rechtstreeks Klak Kleinkind Nieuw Bultje x VIP Boscheind Flyers André van de Wiel Vader: NL03-0365610 Goede 10 uit Blauw Klakje 43 Jan Schreuder Moeder: NL03-0365580 Pearl Star Kleindochter Witoogbultje Boscheind 40 NL 5575 AA Luyksgestel Foto: Fred La Brijn Tel +31(0)497-542446 Some parents of pigeons in the auction Boscheind Flyers André v.d.Wiel – Jan Schreuder Luyksgestel NL Sire Lot 5 Sire Lot 11 Sire Lot 13 Dam Lot 13 Sire Lot 17 Sire Lot 30 Dam Lot 33 Sire Lot 34 Dam Lot 34 Sire Lot 36 Dam Lot 36 Sister of Lot 37

Upload: others

Post on 17-Oct-2020

0 views

Category:

Documents

0 download

Page 1: New Some parents of pigeons in the auction Boscheind Flyers · 2015. 11. 29. · GROTE KRASSTRIK 37 NL03-0365637 ZOON JONGE GENERAAL Eerste duif op Le Mans 2005 Le Mans 517 km 1 e

GROTE KRASSTRIK 37 NL03-0365637 Eerste duif op Le Mans 2005

Le Mans 517 km 1e 312 d. 2e 739 d. 37e 8786 d. La Souterraine 576 km 1e 159 d. 4e 425 d. 37e 5549 d. St.Ghislain 140 km 2e 575 d. 2e 2038 d. Limoges 670 km 3e 242 d. 4e 566 d. 36e 5927 d. Pnt St Max 293 km 4e 451 d. 13e 1487 d. 28e 1407 d. Etampes 388 km 5e 278 d. 8e 897 d. 33e 1983 d. Montluçon 584 km 7e 204 d. 14e 393 d. 121e 5178 d. Pnt St Max 293 km 8e 189 d. 31e 769 d. 77e 1108 d. Montluçon 584 km 9e 158 d. 14e 332 d. 77e 3624 d. Montluçon 584 km 11e 298 d. 20e 748 d. 284e 11330 d. Argenton 591 km 11e 224 d. 17e 503 d. 283e 8916 d. Montluçon 584 km 15e 230 d. 23e 707 d. 202e 8970 d.

Nestmaat van Toppertje 38 (moeder van Wonder Woman) Vader van Kras 434 (1e

Kampioen Eendaagse Fond 2006)

Boscheind Flyers André van de Wiel Jan Schreuder Boscheind 40 Vader: Zoon Jonge Generaal H.Eijerkamp & Zonen NL 5575 AA Luyksgestel Moeder: Jonge Janssen 4000 Comb.v.d.Wiel-Schreuder Tel 0497-542446

Foto: Fred La Brijn

MOOIE KLAK NL95-2312342

Rechtstreeks J.v.Limpt-De Klak Uit de lijn van Marietje, Afgekeurde Janssen, Goei Blauw 55 Duif Prachtige kweker!!

Boscheind Flyers André van de Wiel Jan Schreuder Boscheind 40 NL 5575 AA Luyksgestel Tel/fax 0497-542446 Foto: Fred La Brijn

ZOON JONGE GENERAAL NL98-2221052

Rechtstreeks H.Eijerkamp & zonen

Vader: NL93-5334396 Jonge Generaal Olympiade Bazel ’97 1e Pnt St Max 7257 d. 1e Roye 6710 d. 1e Pnt St Max 4695 d. 1e Heverlee 2455 d. 2e Duffel 2747 d. 4e Quievrain 3096 d. 4e Houdeng 2504 d. 4e Etampes 1698 d. 4e Pnt St Max 1121 d. 4e Roye 1112 d.

Moeder: NL93-2088007 Inteelt James Bond

Boscheind Flyers Vader van o.a. Grote Krasstrik 37 en Toppertje 38 André van de Wiel Grootvader van o.a. Wonder Woman Jan Schreuder Boscheind 40 NL 5575 AA Luyksgestel

Foto: Fred La Brijn Tel/fax 0497-542446

JONGE JANSSEN 4000 NL97-2614000

Vader: B88-6717663 Gebr.Janssen Arendonk Kleinzoon Geeloger van ’74 Uit de lijn van ’t Schoon Licht, Geeloger, ’t Blauwke van de 019 en Blauwe Witpen van ’77

Moeder: NL96-1736153 H.Eijerkamp & Znn Brummen Schalie Eijerkampje Uit Concorde x Dochter Baggio

Boscheind Flyers André van de Wiel

Topkweekster! Jan Schreuder Moeder van o.a. Grote Krasstrik 37 en Toppertje 38 Boscheind 40 Grootmoeder van o.a. Blue Flash en Wonder Woman NL 5575 AA Luyksgestel

SUPERIOR NL03-0365670

1e NPO-vlucht Montluçon 2005 Rayon 3 9546 d. met een voorsprong van 4 minuten!

20e NPO-vlucht Argenton 2005 Rayon 3 8001 d. 29e NPO-vlucht Orleans 2003 Rayon 3 5943 d.

Won o.a. Montluçon 584 km 1e 256 d. 1e 625 d. 1e 9546 d. Orleans 447 km 2e 241 d. 2e 573 d. 29e 5943 d. Haasrode 62 km 5e 1001 d. 6e 2672 d. Argenton 591 km 5e 249 d. 7e 564 d. 20e 8001 d. Argenton 591 km 8e 224 d. 12e 503 d. 220e 8916 d. Pnt St Max 297 km 14e 451 d. 37e 1487 d. 98e 1407 d.

Boscheind Flyers André van de Wiel Vader: NL00-2283504 Halfbroer 613, rechtstreeks J.v.Limpt-De Klak Jan Schreuder Moeder: NL97-4624550 Kleindochter Super 380 Boscheind 40 NL 5575 AA Luyksgestel

Foto: Fred La Brijn Tel +31(0)497-542446

MOOIE BLAUWE 2203 NL00-0092203 Als jonge duif 5, als jaarling 10, als tweejaarse 16 en als driejaarse 13 prijzen, waarvan 26x binnen 1 op 10

Chimay 153 km 1e 246 d. 2e 477 d. Vervins 189 km 1e 182 d. 3e 418 d. Houdeng 119 km 1e 20 d. 1e 237 d. St.Ghislain 140 km 2e 825 d. 2e 2006 d. Sezanne 307 km 2e 97 d. 5e 144 d. Houdeng 119 km 3e 705 d. 14e 2040 d. Sezanne 307 km 9e 347 d. 44e 919 d. Chimay 153 km 10e 846 d. 25e 2314 d.

Boscheind Flyers André van de Wiel Vader: NL95-2312342 Mooie Klak, rechtstreeks J.v.Limpt-De Klak Jan Schreuder Moeder: NL94-7080340 Mooi Krasje 340 Boscheind 40 NL 5575 AA Luyksgestel

BLAUW 4550-DUIFKE NL97-4624550

Super kweekduivin

Moeder van o.a. Superior

20e NPO-vlucht Argenton 2005 Rayon 3 8001 d.

29e NPO-vlucht Orleans 2003 Rayon 3 5943 d.

Boscheind Flyers André van de Wiel Vader: NL94-4123007 James Bond, zoon Bourgesdoffer Jan Schreuder Moeder: NL95-9577995 Dochter Super 380, moeder Gouden Crackje '96 Boscheind 40 NL 5575 AA Luyksgestel

BLUE DIAMOND NL02-0263018

3e NPO-vlucht (Rayon 3) tegen 8916 duiven

In drie seizoenen 33 prijzen, 17 per tiental o.a. Argenton 591 km 1e 224 d. 1e 503 d. 3e 8916 d. Pnt St Max 293 km 3e 189 d. 18e 769 d. Chimay 153 km 5e 577 d. 6e 1552 d. Montluçon 584 km 7e 298 d. 15e 748 d. 211e 11330 d. Haasrode 62 km 7e 233 d. 28e 597 d. Vervins 189 km 7e 182 d. 9e 418 d. Etampes 388 km 8e 322 d. 20e 1067 d. Zoon 72 won 1e Orleans 666 d. en 9e NPO-vlucht 5742 duiven Zoon 73 won 1e Houdeng 917 d. en snelste van groepslossing

Het nieuwe kweektalent!!

Boscheind Flyers André van de Wiel Vader: NL99-1210142 Blauwe Janus Rechtstreeks Gebr.Borgmans Jan Schreuder Moeder: NL96-9605768 Lief Witpenneke Kleindochter Witoogbultje Boscheind 40 NL 5575 AA Luyksgestel

BULTJE TRIPLE 3 NL01-0169333 Alleen als jonge duif gespeeld en hij won 1e Houdeng 119 km 292 d. (8e 818 d.) en 5e Bourges 516 km 165 d. (11e 480 d.)

Uitstekende kweekdoffer! Zoon 72 won 1e Orleans 666 d. en 9e NPO-vlucht 5742 duiven Zoon 73 won 1e Houdeng 917 d. en snelste van groepslossing

Boscheind Flyers André & Manon van de Wiel Vader: NL90-4123503 Witoogbultje Jan Schreuder Moeder: NL93-5413493 Zus Miracle Boscheind 40 NL 5575 AA Luyksgestel

VIP-DUIVIN B02-6242564

Top Kweekduivin!!

Gekocht op de totale verkoop van snelheidsspecialist Door Daems uit Balen-Wezel (B) Afstamming onbekend!

Boscheind Flyers André van de Wiel Vader: Door Daems Balen-Wezel (B) Jan Schreuder Moeder: Door Daems Balen-Wezel (B) Boscheind 40 NL 5575 AA Luyksgestel

NIEUW BULTJE NL02-0263109

Nieuw Bultje is vader van o.a. Pearl Star en grootvader van Miss Teletekst II !!

Witoogbultje is vader van 2 Nationale winnaars en veel andere toppers!!

Blauwe 995 is moeder van Gouden Crackje '96!!

Boscheind Flyers André van de Wiel Vader: NL90-4123503 Witoogbultje Jan Schreuder Moeder: NL95-9577995 Blauwe 995 uit Super 380 Boscheind 40 NL 5575 AA Luyksgestel Tel/fax 0497-542446 Fred La Brijn

MISS TELETEKST II NL04-0456068

1e Gouden Crack Oude Duiven 2005 FZN 6e NPO-vlucht Etampes 2004 Rayon 3 6444 d. 8e NPO-vlucht Montluçon 2005 Rayon 3 9546 d. 21e NPO-vlucht Montluçon 2005 Rayon 3 3624 d. 37e NPO-vlucht Montluçon 2006 Rayon 3 8970 d. 98e NPO-vlucht Orleans 2004 Rayon 3 5742 d.

Etampes 388 km 1e 202 d. 1e 522 d. 6e 6444 d.

Montluçon 584 km 3e 256 d. 3

e 625 d. 8

e 9546 d.

Montluçon 584 km 3e 158 d. 3

e 332 d. 21

e 3624 d.

Montluçon 584 km 5e 230 d. 6

e 707 d. 37

e 8970 d.

Chantilly 308 km 7e 339 d. 14

e 873 d. 72

e 1730 d.

Orleans 447 km 10e 263 d. 13

e 666 d. 98

e 5742 d.

Houdeng 119 km 17e 397 d. 22

e 917 d.

Argenton 591 km 22e 249 d. 40

e 564 d. 242

e 8001 d.

Kleinkind Blauw Klakje 43, rechtstreeks Klak Kleinkind Nieuw Bultje x VIP

Boscheind Flyers André van de Wiel Vader: NL03-0365610 Goede 10 uit Blauw Klakje 43 Jan Schreuder Moeder: NL03-0365580 Pearl Star Kleindochter Witoogbultje Boscheind 40 NL 5575 AA Luyksgestel

Some parents of pigeons in the auction

Boscheind Flyers André v.d.Wiel – Jan Schreuder

Luyksgestel NL

Sire Lot 5 Sire Lot 11 Sire Lot 13

Dam Lot 13 Sire Lot 17 Sire Lot 30

Dam Lot 33 Sire Lot 34 Dam Lot 34

Sire Lot 36 Dam Lot 36 Sister of Lot 37